درباره ما

سایت سمنتو (Cemento) یک مرجع کامل و به روز در زمینه صنعت سیمان ایران می باشد. ما در این سایت ضمن معرفی کارخانه های تولیدکننده سیمان سفید و خاکستری در کشور، اخبار داخلی و خارجی، انتشار مقالات علمی و تخصصی و قیمت به روز این محصول در بازار را نیز اطلاع رسانی می کنیم.

با بیش از یک دهه حضور در بازار مصالح ساختمانی، در تلاشیم تا با ایجاد یک بستر ایمن، شرایطی را فراهم کنیم که متقاضیان خرید سیمان بتوانند سفارش خرید خود را از طریق سمنتو ثبت نموده و مطابق قوانین کشور ایران و سازمان صنایع و معدن کشور، اقدام به خرید سیمان مورد نیاز خود فرمایند.

این سایت در نسخه های انگلیسی، عربی و روسی برای شرکت های و تجار غیر ایرانی در دسترس می باشد تا ضمن پاسخگویی به مشتریان داخلی، در شرایطی که امکان صادرات این محصول به خارج از ایران نیز وجود دارد، شرایط را برای ورود ارز از طریق صادرات سیمان فراهم آورد.

این سایت یکی دیگر از پایگاه های اینترنتی هولدینگ نیکزاد است. این هولدینگ به صورت تخصصی در حوزه صنعت ساختمان فعالیت دارد. هولدینگ نیکزاد، بیش از یک دهه در زمینه فروش محصولات مادر مانند آهن آلات و محصولات فولادی، سنگ های ساختمانی و سیمان فعال می باشد.